Bezpieczna infrastruktura IT to fundament biznesu

Zadbaj o solidny fundament dla Twojej firmy przez budowę polityki bezpieczeństwa, włączenie proaktywnej ochrony i wykorzystanie
najsilniejszych mechanizmów kryptograficznych.

Projektowanie sieci nie musi być skomplikowane

Eksperci Infrasec pomogą w rozbudowie istniejącej sieci lub uruchomieniu nowych funkcjonalności.

Sprawdzone rozwiązania kluczem do sukcesu

Infrasec współpracuje jedynie z zaufanymi producentami, których rozwiązania są wykorzystywane na światową skalę przez
największe przedsiębiorstwa.

Około pół miliona prób ataku wykonywanych jest w cyberprzestrzeni co minutę

Derek Manky, globalny strateg od bezpieczeństwa firmy Fortinet nie pozostawia złudzeń. Najwyższy czas upewnić się, że Twoje dane są bezpieczne.

Powierz zarządzanie infrastrukturą IT w dobre ręce

Outsourcing IT pozwoli Ci zoptymalizować koszty, poprawić efektywność i skupić się na kluczowych zadaniach, jakie stoją przed Twoją firmą.

Oferta

„Zaniedbanie przygotowania to przygotowanie porażki”

— Benjamin Franklin, polityk, jeden z Ojców założycieli Stanów Zjednoczonych

Bezpieczeństwo, czyli przygotowanie na atak

W dobie powszechności dostępu do Internetu a także łatwości dostępu do narzędzi pozwalających na kradzież lub uszkodzenie poufnych danych firmowych czy też przerwanie dostępu do usługi, zapewnienie bezpieczeństwa infrastruktury IT staje się nie suplementem ale wręcz podstawowym wymogiem. Liczba ataków lawinowo rośnie, stale zmienia się wektor oraz cele ataków. Szeroka dostępność narzędzi służących atakom umożliwia przeprowadzenie ataków nawet przez jednostki nie posiadające obszernej wiedzy z dziedziny bezpieczeństwa.

Tymczasem statystyki przedstawiające stan bezpieczeństwa przedsiębiorstw są bardzo niepokojące. Wg raportu bezpieczeństwa firmy Checkpoint, w roku 2015 75% organizacji doświadczyło infekcji wywołanej przez bota a aż 88% organizacji doświadczyło utraty danych. Takie dane świaczyć mogą o niedpowiednim podejściu do kwestii bezpieczeństwa czy też – co bardzo prawdopodobne – całkowitej ignoracji w tym temacie.

Infrasec zdaje sobie sprawę jak fundamentalną kwestią dla istnienia i rozwoju przedsiębiorstwa jest bezpieczeństwo. Z tej przyczyny zagadnienie bezpieczeństwa u naszych klientów jest dla nas priorytetem. W ramach kompleksowych konsultacji nasi eksperci zajmują się przygotowaniem polityki bezpieczeństwa w oparciu o specyficzny charakter działalności klienta i jego potrzeby oraz dobierają odpowiednie rozwiązania. Ponadto możliwe jest przeprowadzanie regularnych audytów bezpieczeństwa infrastruktury IT i wydawanie odpowiednich rekomendacji poaudytowych.


Nasi partnerzy

Infrasec jest firmą działającą w sektorze IT zajmującą się szeroko pojętą infrastrukturą informatyczną,
zarówno w aspekcie projektowania jak i utrzymania czy rozwoju.
Zapraszamy do kontaktu

Napisz e-mail

biuro@infrasec.pl

Zadzwoń

+48 (22) 212 83 33

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam wiadomość!

Przeładuj CAPTCHA