Bezpieczna infrastruktura IT to fundament biznesu

Zadbaj o solidny fundament dla Twojej firmy przez budowę polityki bezpieczeństwa, włączenie proaktywnej ochrony i wykorzystanie
najsilniejszych mechanizmów kryptograficznych.

Projektowanie sieci nie musi być skomplikowane

Eksperci Infrasec pomogą w rozbudowie istniejącej sieci lub uruchomieniu nowych funkcjonalności.

Sprawdzone rozwiązania kluczem do sukcesu

Infrasec współpracuje jedynie z zaufanymi producentami, których rozwiązania są wykorzystywane na światową skalę przez
największe przedsiębiorstwa.

Około pół miliona prób ataku wykonywanych jest w cyberprzestrzeni co minutę

Derek Manky, globalny strateg od bezpieczeństwa firmy Fortinet nie pozostawia złudzeń. Najwyższy czas upewnić się, że Twoje dane są bezpieczne.

Powierz zarządzanie infrastrukturą IT w dobre ręce

Outsourcing IT pozwoli Ci zoptymalizować koszty, poprawić efektywność i skupić się na kluczowych zadaniach, jakie stoją przed Twoją firmą.

Partnerzy

Projektowanie skalowalnej, bezpiecznej i stabilnej infrastruktury informatycznej wymaga sprawdzonych produktów cechujących się najwyższą jakością. Idąc za potrzebami swoich klientów, Infrasec nawiązał współpracę partnerską z licznymi producentami, liderami światowymi w swojej dziedzinie.

Nasi partnerzy

cisco-partner

Cisco

Niekwestionowany lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, od wielu lat oferujący także urządzenia do budowy sieci pamięci masowych oraz serwery. Obecne bogate portfolio firmy Cisco, zawierające produkty zarówno dla bardzo wymagającego rynku operatorskiego jak i środowiska enterprise, jest wynikiem wielu akwizycji na rynku IT.

Infrasec posiada zaszczytny tytuł partnera Cisco – Cisco Select Certified Partner oraz najwyższe kompetencje potwierdzone przez certyfikaty eksperckie CCIE w obszarach Routing & Switching oraz Voice.

Juniper

Wiodący producent sprzętu sieciowego obecny na rynku od 1996r. Juniper może pochwalić się szerokim wachlarzem doskonałych urządzeń, które od wielu lat cieszą się dużym powodzeniem.

Rozwiązania firmy Juniper pracują w oparciu o niezawodny i wysoce elastyczny system JunOS, który znaleźć można na wszystkich urządzeniach producenta. Infrasec bardzo ceni sobie status autoryzowanego partnera firmy Juniper.

logo-juniper
logo-fortinet

Fortinet

Fortinet to pioneer rynku zintegrowanych i akcelerowanych sprzętowo systemów zarządzania zagrożeniami (UTM).

Szeroką gamę produktów bezpieczeństwa cechuje wysoka jakość i rozsądna cena.

Checkpoint

Lider w produkcji zapór sieciowych doceniony przez firmę badawczo-doradczą Gartner poprzez 19-krotne z rzędu nadanie mu statusu lidera w uznanych raportach Magic Quadrant dla obszaru zapór sieciowych w sektorze Enterprise. Rozwiązania firmy Checkpoint nie należą do najtańszych, natomiast spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, i pożądane są szczególnie przez tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo.

Partnerstwo z Checkpoint potwierdza nasze kompetencje w zakresie urządzeń tego producenta.

check-point-tech
symantec-blue-coat

Symantec + BlueCoat

Akwizycja firmy BlueCoat przez Symantec zaowocowała powstaniem największej firmy zajmującej się cyberbezpieczeństwem.

W połączonym portfolio znaleźć można produkty światowej klasy w obszarze security – poczynając od rozwiązań dla końcówek sieci (tzw. endpoint), przez rozwiązania dedykowane dla data-denter, po bezpieczeństwo w chmurze. Sztandarowym produktem firmy jest security web gateway – wysoce funkcjonalne rozwiązanie zapewniające bezpieczną i optymalną komunikację WAN, wykorzystywany przez ponad 70% firm z listy Fortune 500.

McAfee

Po połączeniu Intel Security oraz TPG pod nową marką McAfee, powstał się kolejny bardzo mocny zawodnik w działce cyberbezpieczeństwa.

McAfee zapowiada rewolucję w rozwiązaniach bezpieczeństwa. Portfolio producenta skupiać się ma na obszarach endpoint oraz cloud.

mcafee
logo-pulse

Pulse Secure

Pulse Secure jest stosunkowo młodą firmą, którą powstała na bazie sprzedanego w 2015 produktu Junos Pulse.

Specjalnością firmy są rozwiązania zapewniające bezpieczny dostęp do zasobów. W portfolio producenta możemy znaleźć rozwiązania dostępu zdalnego jak bramy IPsec oraz SSL VPN a także systemy dostępu do zasobów tzw. Network Access Control.

Nasi partnerzy

Infrasec jest firmą działającą w sektorze IT zajmującą się szeroko pojętą infrastrukturą informatyczną,
zarówno w aspekcie projektowania jak i utrzymania czy rozwoju.
Zapraszamy do kontaktu

Napisz e-mail

biuro@infrasec.pl

Zadzwoń

+48 (22) 212 83 33

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam wiadomość!

Przeładuj CAPTCHA